طرز تهیه برنج آبکش + فوت وفن ها

iStock Image

شیرینی میتواند ریزاندامگان همزیست موجود در رودهتان را به گونهای تغییر دهد که قابلیت نفوذپذیری روده و التهابات آن افزایش یابد. یک یا دو عدد تخممرغ آبپز را در کنار این اسموتی مصرف کنید. تحریک عضلات با ورزش و انجام حرکات بدنسازی در کنار استفاده صحیح از پروتئین های مورد نیاز، بسیار برای حجیم تر شدن عضلات ضروری است. میتوانید تمام اَشکال قندها مانند میوهها و برخی سبزیجات را نیز از رژیم غذایی خود حذف کنید یا اینکه فقط غذاهای فرآوریشدهی شیرین را که از لحاظ تغذیهای فایدهی چندانی ندارند، از رژیم غذایی خود کنار بگذارید. با حذف شکر از رژیم غذاییتان نهتنها میتوانید وزنتان را کاهش دهید، بلکه میتوانید خطر بسیاری از بیماریها مانند دیابت نوع دو، مشکلات گوارشی و… غذاهایی که شاخص گلوکز بالایی دارند و محتوی مقدار زیادی شکر یا غلات تصفیهشده هستند، باید از رژیم غذاییتان حذف شوند. میزان پروتئین را در رژیم غذاییتان افزایش دهید. را کاهش دهید. اما باید چه چیزی بخورید که هم شیرین نباشد و هم شما را سیر نگه دارد؟ This was generated with the help of GSA Content Generator Demoversion.

البته شما میتوانید در ساعات محدودیت غذاخوردن، آب، قهوه و سایر نوشیدنیهای بدونکالری مصرف کنید و بدین ترتیب سطح گرسنگیتان را کاهش دهید. شاید حذف شکر از غذاهای روزمره در ابتدا بهنظر سخت بیاید یا حتی بخواهید از این تصمیم منصرف شوید، ولی پس از چند هفته از شروعِ این تصمیم میتوانید نتایج مثبت تصمیم و ارادهی خود را ببینید. «رژیم لاغری با حذف شیرینی» میتواند این مقدار را کاهش دهد و به حفظ سلامت شما کمک کند. زمانی که این منابع گلوکز را از رژیم غذایی خود حذف کنید، بدن برای تأمین انرژی، بهجای قندها و کربوهیدرات، چربی را میسوزاند. در همهی این حالات، افزودن مواد غذایی مفیدی مانند پروتئینهای بدون چربی و چربیهای سالم به رژیم غذاییتان، فواید زیادی دارد. پروتئینها (مانند گوشت گاو، تخممرغ و ماهی)، مقدار زیادی سبزیجات، چربیهای سالم، مغزها، دانهها و برخی غذاهای دیگر موجب میشوند بدون دریافت شیرینی، کالری موردنیاز روزمرهتان را تأمین کنید. رژیم غذایی بدون شیرینی معمولا به رژیمی اطلاق میشود که تمام منابع دریافت شیرینی، مانند نوشابهها، شکلاتها و دسرها را محدود کند. غذاهای رژیمی بدون قند: اینها اغلب دارای الکلهای قندی هستند که در بعضی موارد ممکن است سطح کتون را تحت تأثیر قرار دهند. تپل و چاق با چربی زیاد و استعداد بالای چاقی هستند، اگر چه ممکن است بعضی از آنها لاغر باشند.

بعضی اوقات سایر شیرینکنندههای طبیعی مانند عسل و ملاس نیز بسته به وضعیت سلامتتان باید از رژیم غذایی حذف شوند. مقاومت بهتر بدن در مقابل بیماریهای ناشی از التهابات، افزایش وزن و کمبود مواد مغذی، مانند بواسیر، سنگ کلیه، زخم معده، سندروم پیش از قاعدگی، بیماریهای خودایمنی، سندروم تخمدان پلیکیستیک و بیماریهای عصبی مانند زوال عقل یا آلزایمر. بهترین گوشت هم برای وزن گیری و تقویت فرزندتان، گوشت بااستخوان مثل ماهیچه، قلم، ران و… سپس کلینیک تغذیه استاندار و پیشرفته در شهر کرمانشاه راه اندازی کرد و فعالیت خود را در زمینه رژیم خروج از استپ نی نی سایت درمانی بیماری های مختلف و کنترل وزن آغاز کرد. رژیم فستینگ برای سلامت سوخت و ساز، پیشگیری از بیماریهای مزمن و افزایش طول عمر نیز فواید بسیاری دارد. بزاق غلیظ ازجمله عوامل احتمالی برای برخی از بیماریهای مختلف است. همچنین خطر بیماریهای قلبی و کبد چرب را کاهش میدهد، موجب کنترل اشتهایتان میشود و باعث میشود مدت بیشتری احساس سیری کنید و انرژی کافی داشته باشید. مصرف زیاد شکر موجب افزایش التهابات، اختلالات هورمونی، کاهش انرژی و بروز اختلالاتی در حالات روحی و خوابتان میشود. میزان انرژی مورد نیاز روزانه این گروه سنی در حدود 2800 کالری است، هر چه سن کودکان بیشتر می شود به همان اندازه به کالری بیشتری نیاز دارند.

میوه خشک یک ماده غذایی انرژی زای سریع، آسان و خوب برای تمرین بدنسازی است. در ترکیبات شیمیای بزاق ماده ای وجود داره به نام Opiorphin . در حقیقت بسیاری از ورزشکاران سینه مرغ را ماده اصلی برای عضله سازی به شمار میآورند. روغن و چربی را از غذای خود حذف کرده و هنگام خوردن سالاد از سس استفاده نکنید . از چربیهای سالم بیشتر استفاده کنید. با خروج شیرینی از معادلات، میزان کربوهیدرات دریافتیتان به مقدار غلات، سبزیجات، حبوبات و سایر غذاهای محتوی کربوهیدرات بستگی دارد. غذاهای شیرین مقدار زیادی گلوکز برای بدن فراهم میکنند. میزان کربوهیدرات در این رژیم غذایی تا حد زیادی به برنامهای بستگی دارد که خود فرد انتخاب میکند، اما رژیم غذایی کمکربوهیدراتِ متوسط، معمولا محتوی ۵۰ تا ۱۳۰ گرم کربوهیدرات در روز است. اگر بخواهید در این رژیم مقدار زیادی هلههوله و غذاهای پرکالری مصرف بکنید، احتمال شکستخوردنتان افزایش مییابد. مرحله ۲ ( متعادل سازی ): مقداری آجیل، سبزیجات کمکربوهیدرات و کمی میوه به رژیم غذایی خود اضافه کنید. ماهی خال خالی، ساردین و شاه ماهی هم گزینه خوبی برای قرارگیری در هرم غذایی این رژیم هستش. رژیمهای غذاییِ کمشیرینی متنوعاند و میتوانید باتوجهبه اهداف و ترجیحاتتان، رژیم دلخواهتان را انتخاب کنید. با حذف غذاهای شیرین میتوانید رژیم غذایی کمکربوهیدرات خود را شروع کنید.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *